НОВИНИ

У Конгресі США можуть збільшити допомогу Міноборони України на $70 млн доларів

Для набуття чинності законопроекти мають бути схвалені повним складом Палати представників, підтримані Сенатом та підписані президентом США.

Комітет з питань асигнувань Палати представників Конгресу США запропонував збільшити кошторис допомоги у бюджеті 2019 року , яка надається Україні через програми Державного департаменту і Пентагону на 70 млн доларів. Про це повідомило посольство України в США на своїй сторінці у Facebook. 

 

Варто зазначити, що Комітет з питань асигнувань Палати представників Конгресу США затвердив власний проект "Закону про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік", у якому пропонується виділити для безпекової допомоги Україні, у тому числі летальної зброї оборонного характеру, визначені в обсязі 250 млн доларів".

 

Дана сума на 50 млн доларів перевищує асигнування для відповідних програм підтримки України, затверджені у Консолідованому законі про бюджетні асигнування на 2018 рік.

 

Також у представленому у зазначеному комітеті проекті "Закону щодо асигнувань Державного департаменту, зарубіжних операцій та суміжних програм на 2019 фінансовий рік" кошторис допомоги Україні по лінії зовнішньополітичного відомства США та причетних агентств визначено у сумі 441 млн доларів, що на понад 20 млн перевищує відповідні асигнування 2018 року.

 

"Таким чином, сукупний обсяг коштів, які можуть бути виділені для підтримки України у 2019 бюджетному році, становить 691 млн доларів, що на понад 70 млн більше, ніж передбачено асигнуваннями поточного року" - наголосили в посольстві.

 

Окрім цього, для набуття чинності законопроекти мають бути схвалені повним складом Палати представників, підтримані Сенатом та підписані президентом США.

 

Нагадаємо, Державне госпрозрахункове зовнішньоторговельне підприємство "Спецтехноекспорт", що входить до складу державного концерну "Укроборонпром", та одна із провідних компаній Сполучених Штатів Америки , що спеціалізується на виробництві стрілецької зброї, уклали меморандум про співпрацю.

 

Зазначається, що йдеться про створення спільного бойового модуля за стандартами НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.