НОВИНИ

Під Маріуполем бойовик відкрив попереджувальний вогонь в бік спостерігачів ОБСЄ

Бойовик мав при собі автомат АК-74.

У четвер, 14 червня, на сході від Маріуполя чоловік у військовому одязі двічі вистрілив у повітря в напрямку патруля Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Про це повідомляє прес-служба СММ ОБСЄ.

 

"Один зі спостерігачів вийшов з автомобіля, після чого інші патрульні почули дві короткі черги зі стрілецької зброї", -йдеться у повідомленні.

 

Повідомляється, що один зі спостерігачів побачив двох чоловіків в одязі військового типу, які стояли на відстані близько 50 метрів неподалік від дороги. В одного з них був при собі автомат АК-74, який він направив вгору під кутом 45° в напрямку патруля СММ.

 

"Потім озброєний чоловік зробив 2–3 кроки в бік спостерігачів і здійснив ще один постріл у повітря під кутом 45° в напрямку патруля Місії. Після останнього пострілу обидва чоловіки розвернулися і попрямували на південь уздовж дороги C-051 235", - зазначають в ОБСЄ.

 

Патрулю СММ вдалося благополучно повернутися на базу в Маріуполі.


Нагадаємо,  14 червня в окупованому Донецьку невідомий чоловік у військовому одязі кинув молоток в спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.