НОВИНИ

У СБУ розповіли про нові докази в справі щодо замаху на Бабченка

Зокрема, спецслужба задокументувала спроби Германа отримати зброю та боєприпаси з району проведення ООС.

Служба безпеки України зафіксувала телефонні розмови Бориса Германа, якого підозрюють в організації замаху на російського журналіста Аркадія Бабченка, які стосувалися підготовки терористичного акту. Про це в п'ятницю, 15 червня, повідомив заступник глави Головного слідчого управління СБУ Богдан Тиводар.

 

Так, спецслужба оприлюднила докази того, що замовлення на вбивство Бабченка надійшло з Росії.

 

"Службою була отримана інформація щодо невстановленої на той час особи, з якою Герман обговорював деталі вчинення теракту. Зазначу, що саме завдяки комбінації СБУ нам вдалося не тільки встановити цю людину, але й отримати важливі для цього свідчення", – наголосив Тиводар.

 

За його словами, СБУ задокументувала спроби Германа отримати зброю та боєприпаси з району проведення ООС.

 

"Сам громадянин Герман пояснює на аудіозаписі, що це завдання поставлено російською стороною. Герман фактично визнає себе російським резидентом в Україні", – підкреслив заступник глави Головного слідчого управління СБУ.

 

Водночас він додав, що слідство у справі Бабченка ще триває.

 

"Хотів би зазначити, що спочатку ми планували затримати Германа відразу після встановлення замовників та можливих інших співвиконавців терористичного акту стосовно Бабченка. Але було задокументовано, що спецслужбами РФ планується ціла низка терористичних актів в Україні. При цьому були отримані дані, що складений список потенційних об'єктів терористичних атак. Окрім громадянина Германа, на території України діють інші особи, які можуть бути залучені російською стороною до виконання цих терористичних актів", – зазначив Тиводар.

 

Як повідомлялося, 31 травня Бориса Герамана, підозрюваного в організації замаху на журналіста Аркадія Бабченка, взяли під арешт на 60 діб без права на заставу

 

Увечері 30 травня стало відомо, що вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка, яке нібито сталося увечері 29 травня у Києві, інсценували Служба безпеки України та сам Бабченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.