НОВИНИ

Омбудсмен розповіла про перші результати переговорів щодо зустрічі з політв'язнями в РФ

Зокрмеа, російська сторона запропонувала здійснити перший візит 16 червня до міста Омськ.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова в четвер, 14 березня, прибула до Росії, щоб зустрітися з незаконно утримуваними українцями. Про це повідомляє прес-служба омбудсмена.

 

"У Москві в офісі Уповноваженого РФ з прав людини відбулася зустріч Людмили Денісової та керівника апарату Омбудсмена РФ. Під час зустрічі вони обговорили деталі поїздки Людмили Денісової та можливість візитів Уповноваженого до політв’язнів – громадян України, яких тримають в Росії", – йдеться в повідомленні.

 

За словами Денісової, російська сторона запропонувала здійснити перший візит 16 червня до міста Омськ, де утримують Дмитра Штиблікова.

 

"Питання з візитом до Олега Сенцова залишається відкритим. Ми наполягаємо на якомога швидшій поїздці до міста Лабитнангі (Тюменська область), де тримається Олег, а Росія пропонує можливу дату візиту після 22 червня. Нас це категорично не влаштовує! Ми будемо далі наполягати на тому, щоб ми поїхали туди найближчими днями", – заявила омбудсмен.

 

Крім того, вона наголосила, що зараз проводиться робота щодо можливого відвідування журналіста Романа Сущенка, який утримується у СІЗО "Лефортово", та Микола Карпюка, який знаходиться в тюрмі в місті Владимир.

 

Крім того, Денісова додала, що переговори з російською стороною тривають.

 

Як повідомлялося, 13 червня український омбудсмен Людмила Денісова поїхала до Росії, щоб відвідати українських бранців Кремля.