НОВИНИ

Посол США закликав українських студентів залишатися вдома

Посол США в Україні Джон Теффт закликає українських студентів залишатися жити і працювати в Україні. Про це він сказав під час лекції в Національному технічному університеті "Київський політехнічний інститут".

"При тому, що багато хто з освіченої української молоді вирішили виїхати із країни в пошуках щастя, сміливий вибір - це залишитися і приєднатися до підйому рівня приватного підприємництва, інновацій і верховенства права тут", - сказав він.

На його думку, вибір молодого покоління може змінити долю держави.

Разом з цим, зокрема, за словами посла, уряд має нести відповідальність перед народом.

Теффт також зазначив, що демократія і економічний розвиток взаємозалежні, тому Україна має прагнути до розвитку процесів демократизації для покращення інвестиційного клімату і економічного зростання країни.

Раніше Кабінет Міністрів доручив міністерству освіти і науки, молоді та спорту щорічно проводити конкурсний відбір серед студентів, аспірантів і викладачів на навчання і стажування в іноземних вищих навчальних закладах і наукових установах.

Зазначимо, що громадяни України увійшли до трійки найбільш активних учасників лотереї green card, в якій можна виграти право на проживання в США. Випереджають нашу країну лише Бангладеш і Нігерія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.