НОВИНИ

Україну обрали до економічної та соціальної ради ООН

Членство України підтримали 176 держав.

Генеральна Асамблея ООН 13 червня обрала Україну до складу економічної та соціальної Ради організації на період з 2019 по 2021 рік. Про це в четвер, 14 червня, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

 

Так, членство України підтримали 176 держав.

 

 "Членство в ЕКОСОР сприятиме реалізації в Україні найкращих світових практик в сфері соціально-економічних реформ. Плануємо також більш активно використовувати потенціал ООН для вирішення нагальних гуманітарних проблем", – повідомив постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

 

 Зазначається, що ЕКОСОР – один із шести ключових органів ООН, який відповідає за координацію діяльності організації та її спеціалізованих установ в економічній та соціальній сферах, а до її складу входять 54 держави-члени ООН.

 

 "У 2019 р. ЕКОСОР зосереджуватиме свою увагу на розбудові рівноправного та інклюзивного суспільства, зокрема забезпеченні гендерної рівності, посиленні соціального захисту людей з особливими потребами, поліпшенні гуманітарної ситуації в зонах конфліктів, підтримці малого та середнього підприємництва, боротьбі зі зміною клімату", – наголошується в повідомленні.

 

 У МЗС також нагадали, що востаннє Україна обиралася до складу ЕКОСОР на період 2010-2012 рр.

 

Нагадаємо, у січні 2017 року голова української делегації в ПАРЄ, народний депутат Володимир Ар’єв був обраний віце-президентом Асамблеї на 2018 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.