НОВИНИ

Сестра Сенцова повідомила, що політв'язня відвозили в реанімацію

Сенцов зараз перебуває в медчастині колонії, однак припиняти голодування не збирається.

У Росії незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова, який голодує 31 день, 8 червня відвозили до реанімації. Про це повідомила сестра політв’язня Наталя Каплан.

 

За її словами, Сенцов зараз перебуває в медчастині колонії, однак припиняти голодування не збирається.

 

"Про здоров’я Олега Сенцова поки що нічого невідомо, наприкінці тижня до нього поїде адвокат, і буде щось більш зрозуміло", – повідомила Каплан.

 

Вона розповіла, що Сенцова забирали до реанімації на 26 день голодування.

 

"Поки невідомо, чи застосовували примусове годування, як погрожували. Олег про здоров’я мені нічого не повідомляв. Здаватися не збирається, помирати не збирається, але і відступати від умов голодування теж", – наголосила Каплан.

 

Нагадаємо, 14 травня Сенцов оголосив безстрокове голодування. Згодом стало відомо, що незаконно засуджений у Росії Сенцов почав отримувати у колонії підтримуючу терапію. 

 

Як повідомлялося 16 березня, Сенцов повідомив про погіршення стану здоров'я. Зокрема, він зазначив, що в нього почали кришитися зуби та випадати волосся.

 

Суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року. Росія відмовила Україні у передачі полів'язня, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).