НОВИНИ

У Білому домі вибачилися за слова про "особливе місце у пеклі" для Трюдо

Директор Білого дому з питань торгової політики процитував китайського філософа Конфуція.

Директор Білого дому з питань торгової політики Пітер Наварро вибачився за свою заяву про те, що канадський прем'єр Джастін Трюдо заслуговує на "особливе місце у пеклі". Про це повідомляє Bloomberg у вівторок, 12 червня. 

 

"Моя задача полягала у тому, щоб надіслати сигнал сили" - заявив Наварро.

 

"Проблема в тому, що надсилаючи своє повідомлення, я використав мову, що була недоречною. Дозвольте мені виправитися" - пояснив він.

 

 
 

Цитуючи китайського філософа Конфуція, Наварро сказав: "Якщо ви допустили помилку і не виправляєте її, вона лишиться помилкою".

 

Нагадаємо, директор Білого дому з торгової політики Пітер Наварро гостро відреагував на заяви Трюдо:

 

"У пеклі є особливе місце для тих іноземних лідерів, які обирають дипломатію зради щодо президента Трампа, а потім намагаються встромити йому ніж у спину, коли президент іде до виходу. І це те, що зробив віроломний Джастін Трюдо з цієї блазенської прес-конференції. Слабкий, нечесний Джастін Трюдо", - прокоментував цей конфлікт представник Білого дому, наголосивши, що його заява ґрунтується на "сигналах, що надходять з борту №1", - сказав він.

 

Водночас президент Європейської ради Дональд Туск підтримав Трюдо у даному конфлікті: 

 

"На небесах є особливе місце для Джастіна Трюдо. Канада, дякую за ідеальну організацію саміту G7!" - написав він у Twitter.