НОВИНИ

Гройсман зустрівся з Супрун та її заступником Лінчевським

Прем'єр порадив Лінчевському знайти хоспіс або онколікарню та підтримати їх.

У вівторок, 12 червня, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся  з в. о. міністра Уляною Супрун та її заступником Олександром Лінчевським щодо ситуації навколо висловлювання про лікування онкохворих за кордоном. Про це повідомляє "Урядовий портал"

 

Прем’єр-міністр сказав, що знає Лінчевського, як лікаря, який стикається з різними ситуаціями.

 

«Було б добре, якби ваші подальші кроки дали всім розуміння, хто ви є насправді, які у вас погляди, принципи і моральні якості – на конкретних діях», - заявив прем'єр.

 

У відповідь Олександр Лінчевський висловив жаль з приводу того, що його слова, взяті з закритого засідання, були перекручені, хоча насправді йшлося якраз про захист програми допомоги онкохворим.

 

«Пропоную більше приділити увагу у вашій професійній діяльності, як лікаря, догляду, супроводженню й лікуванню онкохворих. Це проявить всі ваші якості і не буде інших тлумачень ваших слів. Можна говорити багато, але є дії, – сказав Володимир Гройсман. – Знайдіть хоспіс, онколікарню – в позаробочий час, як фаховий лікар і добра людина – допоможіть і підтримайте. А тим, хто говорив про вас, я пропонував би подивитися на вас з іншої сторони і потім зробив би висновки. Я хочу тут справедливості».

 

Нагадаємо, 2 червня на сайті "Онкологічний портал України" з'явилася стенограма промови Лінчевського, з якою він виступив під час засідання Рахункової палати.

 

5 червня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розпорядився порушити дисциплінарне провадження стосовно заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського через його висловлювання про онкохворих осіб. 

 

7 червня стало відомо, що Дисциплінарна комісія вирішила досліджувати заяви заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського в інституті науково-дослідної експертизи.

 

У понеділок, 11 червня, Дисциплінарна комісія запропонувала Гройсману закрити справу щодо Лінчевського.