НОВИНИ

У Торецьку пошкоджено сховище хімічного заводу — МінТОТ

Хвостосховище містить 270 тонн відходів хімічного виробництва.
На Донеччині зафіксували руйнування дамби хвостосховища фенольного заводу у Торецьку. Про це йдеться у повідомленні Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (МінТОТ) у вівторок, 12 червня. 
 

Зазначається, що хвостосховище містить 270 тонн відходів хімічного виробництва та заповнене на 90%.

 

Також у МінТОТ додали, що на Донецьку та Луганську області припадає до 30% викидів забруднюючих речовин в атмосферу в Україні.

 

Нагадаємо, в результаті бойових дій ввечері 6 червня знеструмлена Донецька фільтрувальна станція. У прес-службі ДСНС України у Донецькій області повідомили, що з зупинкою Донецької фільтрувальної станції було припинено водопостачання у місті Авдіївка.

 

1 червня районі Донецької фільтрувальної станції представники ОБСЄ зафіксували нові вибухи.

 

23 травня перший заступник голови Верховної ради України Ірина Геращенко повідомила, що Росія демонструє небажання відновити роботу СЦКК на Донбасі та особливо в районі Донецької фільтрувальної станції (ДФС)

 

19 травня Донецька фільтрувальна станція знову потрапила під обстріл, в результаті якого було пошкоджено хлоропровід, роботу станції призупинено. Окрім цього, на сайті КП "Вода Донбасу" повідомили про пошкодження відкритого розподільного пристрою і двох трансформаторів.

 

Раніше українська сторона СЦКК повідомляла, що бойовики ОРДО намагаються вивести з ладу камеру відеоспостереження на Донецькій фільтрувальній станції. За даними СЦКК, бойовики діють цілеспрямовано, не бажаючи надати місії ОБСЕ можливість отримувати об’єктивну інформацію щодо стану безпекової ситуації в районі ДФС.