НОВИНИ

У Києві проведуть театралізовані екскурсії "Ніч у Софії. Гетьманат.1918"

Зокрема, під час екскурсії розповідатимуть про життя та політику Скоропадського.

У Києві, у Національному заповіднику "Софія Київська", 15-16 червня проведуть театралізовані нічні екскурсії "Ніч у Софії. Гетьманат.1918". Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури України.

 

 

"Цього року в Україні на державному рівні продовжується відзначення 100 років Української революції 1917-1921 років, що стала визначальним періодом у становленні української державності", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, події 1918 року та Українська держава гетьмана Павла Скоропадського є одними із найбільш контроверсійних моментів відповідного періоду вітчизняної історії.

 

Так, нічні театралізовані екскурсії – проект Творчого об'єднання студентів історичного факультету "Ніч в Університеті".

 

 

"Як відбувався переворот Скоропадського, якою була його політика, армія, життя Києва у 1918 році, питання автокефалії — відповіді на усі ці питання чекають на вас у виконанні акторів Творчого об'єднання "Ніч в Університеті". – наголошується в повідомленні.

 

Водночас організатори заявили, що вхід за реєстрацією, яка відбудеться орієнтовно 12-13 червня увечері у спільноті Творчого об'єднання "Ніч в університеті"  у Facebook.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.