НОВИНИ

Бойовики отримали право без дозволу командирів застосувати зброю проти бійців ООС – розвідка

Крім того, окупанти збільшили кількість знімальних груп, які фіксують "порушення режиму припинення вогню" українською стороною.

На Донбасі незаконні збройні формування отримали право без дозволу так званих командирів застосовувати стрілецьку зброю проти бійців операції Об'єднаних сил. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України з посиланням на дані Головного управління розвідки.

 

"Командування російсько-окупаційних військ скасувало обмеження на застосування стрілецької зброї особовим складом передових підрозділів. Зокрема, російські найманці, які перебувають на бойових постах отримали право обстрілювати позиції Об’єднаних сил без отримання дозволу командирів підрозділів. У такий спосіб противник створив додаткові умови для провокування відкриття вогню у відповідь з метою загострення обстановки вздовж лінії розмежування", – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, зазначається, що бойовики збільшили кількість знімальних груп, які фіксують так звані "порушення режиму припинення вогню" українською стороною.

 

"Окупанти збільшили кількість професійних знімальних груп, які фіксують т.зв. "порушення режиму припинення вогню" українською стороною для підготовки пропагандистських матеріалів і поширення російськими федеральними та підконтрольними російській окупаційній владі ЗМІ". – додали в оборонному відомстві.

 

Як повідомлялося 11 червня, на Донбасі незаконні збройні формування поповнюють боєкомплект до артилерії та мінометів, а також перекинули реактивної системи залпового вогню власного виробництва терористів "Чебурашка" на Маріупольський напрямок.