НОВИНИ

У військовому інституті Києва масово отруїлися курсанти

Керівництвом інституту ініційовано службову перевірку.

У  Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут міста Києва у понеділок, 11 червня, масово отруїлися курсанти. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

 

Повідомляється, що усіх постраждалих курсантів розміщено у лазареті. Усі вони отримали необхідну кваліфіковану медичну допомогу.

 

"На даний час ситуація контрольована, динаміки до збільшення кількості випадків нездужання серед особового складу інституту немає, жоден військовослужбовець навчального закладу додаткової госпіталізації не потребує", - йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що керівництвом інституту ініційовано службову перевірку та створено відповідну комісію у складі фахівців санітарно-епідеміологічних служб, лікарів, а також Центрального управління Військової служби правопорядку у Збройних Силах України.

 

Нагадаємо, 22 травня в школі Харкова діти отруїлися невідомою речовиною. 37 учнів звернулися по медичну допомогу зі скаргами на слабкість і утруднене дихання, 26 з них були госпіталізовані до лікарні. ГУНП у Харківській області відкрило кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296  (хуліганство) Кримінального кодексу України.

 

21 травня в одній зі шкіл Миколаєва отруїлися 36 учнів, близько 400 були евакуйовані – багато з них скаржились на погане самопочуття. Двоє з 36 учнів потрапили у реанімацію