НОВИНИ

Керівники МЗС "нормандської четвірки" обговорять виконання Мінських домовленостей

Клімкін порушить також питання негайного звільнення політичних в'язнів

Під час переговорів "нормандської четвірки" міністри закордонних справ України, Німеччини, Франції та Росії обговорять негайне припинення вогню на Донбасі. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МЗС України. 

 

"На порядку денному засідання - обговорення стану виконання Мінських домовленостей, зокрема негайне досягнення припинення вогню та деескалація. Важливою темою у цьому зв'язку стане обговорення розміщення на Донбасі  миротворців ООН", - йдеться у повідомленні. 

 

Зазначається, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін порушить також питання негайного звільнення політичних в'язнів та заручників, які незаконно утримуються в Росії та на окупованих нею територіях.

 

 Нагадаємо, У Берліні 11 червня стартували переговори міністрів закордонних справ країн "нормандської четвірки" (Україна, Німеччина, Франція, Росія).

 

29 березня Петро Порошенко оприлюднив спільну заяву лідерів країн "нормандської четвірки", де вони підтверджують відданість імплементації Мінських домовленостей у всіх її вимірах.