НОВИНИ

Санкції не мають пригнічувати розвиток здорових відносин з громадянським суспільством РФ - прем'єр Італії

За словами Джузеппе Конте, Італія підтримує подвійний підхід НАТО у відносинах з Росією.

Новий прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте заявив, що Рим підтримує подвійний підхід Північноатлантичного альянсу у відносинах з Росією. Про це повідомляє Huffingtonpost.it.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала під час спільної прес-конференції з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом.

 

За словами глави італійського уряду,  Рим підтверджує прихильність до подвійного підходу" після кризи в Україні в 2014 році.

 

"Ми також обговорили делікатну тему відносин з РФ. Після кризи в Україні в 2014 році НАТО дотримується лінії "подвійного підходу" (З одного боку – міцна оборона та стримування, з іншого – діалог. – Ред.). Ми підтверджуємо прихильність до цього підходу", - зауважив він.

 

Крім того, він наголосив,  що санкції повинні бути не самоціллю, а інструментом, який "не має пригнічувати розвиток здорових відносин з російським громадянським суспільством".

 

Нагадаємо, 7 червня  в Італії нижня палата парламенту проголосувала за довіру новому уряду прем'єр-міністра Джузеппе Конте.  Так, за коаліційний уряд проголосували 350 депутатів, 236 - проти, 35 - утрималися.

 

Раніше Конте пройшов перший парламентський бар'єр - за довіру його уряду проголосував 171 сенатор при необхідному 161 голосі. Так, він пообіцяв "доходи громадян" для бідних, обмеження імміграції, і закликав до більш сильної та справедливої Європи, щоб "запобігти її занепаду".

 

Так, 5 червня Конте виступив за перегляд санкцій відносно Росії.

 

1 червня в Італії професор права Джузеппе Конте оголосив новий склад уряду.

 

Як повідомлялося, в результаті довготривалих переговорів між лівою партією “Рух п’яти зірок” і праворадикальною “Лігою” (у минулому “Ліга Півночі”) на посаду прем’єра Італії висунули професора права Джузеппе Конте, майже невідомого у політичному колі.

 

Згодом стало відомо, що нова коаліційна угода партій містить пункт про скасування санкцій проти Москви. Так, у даній угоді, копію якої отримало видання Huffington Post Italia, наразі немає підписів.