НОВИНИ

У Сінгапурі повідомили, скільки може тривати саміт Трампа та лідера КНДР

Глава МЗС Сінгапуру заявив, що саміт є лише першим кроком у більш тривалому і складному процесі.

Міністр закордонних справ Сінгапуру Вівіан Балакришнан повідомив, що саміт президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина може тривати два дні. Про це повідомляє прес-служба МЗС Сінгапуру.

 

"Я вважаю, що цей саміт є лише першим кроком в набагато більш тривалому і складному процесі. Той факт, що це відбувається, вже добре. Давайте подивимося, яких угод або, принаймні, попередніх угод сторони досягнуть у вівторок або пізніше в середу. Якщо ви побачите деескалацію напруженості, яка, сподіваюся, в свою чергу буде супроводжуватися гарантіями безпеки з обох сторін, зниженням ймовірності та підвищенням перспектив економічного розвитку, все це буде ознакою успіху", – зазначив Балакришнан.

 

Нагадаємо, 11 червня  президент США Дональд Трамп та лідер Північної Кореї запланували обговорити питання денуклеаризації Корейського півострова на зустрічі, яка відбудеться в Сінгапурі 12 червня.  

 

Як повідомлялося, 10 червня на літаку Boeing 747 китайської авіакомпанії в Сінгапур прибув Кім Чен Ин. Згодом стало відомо, що Трамп прибув на авіабазу Пайя Лебар у Сінгапурі на зустріч з лідером КНДР.

 

У свою чергу, прес-секретар Білого дому Сара Сандерс повідомила, що Трамп та  Кім Чен Ин зустрінуться 12 червня в готелі Capella на острові Сентоса в Сінгапурі. 

 

4 червня  Сінгапур визначив спеціальну зону для зустрічі Трампа та лідера Північної Кореї. Як зазначається, спецзона буде відгороджена з 10 по 14 червня. Так, територія включає райони Танглін, Ньютон і Орчард, також там розташоване Міністерство закордонних справ, посольство США і кілька великих готелів, у тому числі готель Шангрі Ла.