НОВИНИ

Порошенко подякував країнам "Великої Сімки" за підтримку України

Президент України Петро Порошенко висловив лідерам "Великої Сімки" вдячність за потужний сигнал підтримки України.

Президент України Петров Порошенко подякував лідерам "Великої Сімки" вдячність за потужний сигнал підтримки України. Про це президент написав на своїй сторінці у Facebook.

 

"Саміт в Шарлевуа та мої контакти з керівництвом Сімки напередодні цієї зустрічі підтверджують, що Україна перебуває серед ключових пріоритетів Вільного світу", - зазначив він. 

 

"Вітаю чіткий консолідований меседж наших партнерів про те, що Кремлю слід позбутися ілюзій та сумлінно виконувати свої зобов’язання. Умови гранично чіткі: спочатку повага до міжнародного права, припинення агресії на Донбасі та повернення Криму Україні. В іншому разі ціна для Москви за її агресію проти України та втручання у внутрішні справи інших держав і надалі зростатиме!"  – підкреслив президент.

 

Нагадаємо, лідери країн "Великої сімки" заявили про підтримку суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України у межах її міжнародно визнаних кордонів. Про це йдеться у спільному комюніке, опублікованому за підсмуками саміту G7 у Канаді.