НОВИНИ

Навколо Борисполя побудують об'їзну дорогу - "Укравтодор"

Точний маршрут об'їзної дороги навколо Борисполя ще не визначений - розглядається три можливих варіанти.

"Укравтодор" планує побудувати чотирьохсмугову об'їзну дорогу навколо міста Бориспіль. Про це повідомляє ЦТС.

 

Зазначається, що ця дорога дозволить в 10 разів скоротити час проїзду транзитного автотранспорту, який зараз їде по вулиці Київський шлях, яка є основною транспортною артерією міста і одночасно частиною автомагістралі М-03 Київ - Харків - Довжанський.

 

"Не секрет, що місто страждає від транзитних автомобілів, які зараз проїжджають через його центр. Всього - понад 30 тисяч машин в день. Нова об'їзна дорога не тільки звільнить місто від транзиту, але і істотно поліпшить екологічну ситуацію та зменшить кількість аварій. Я неодноразово проїжджав через Бориспіль, і знаю, що транзит може зайняти до 50-60 хвилин. Упевнений, що об'їзна навколо Борисполя істотно скоротить цей час і він становитиме не більше 5 хвилин", -  запевнив керівник "Укравтодору" Славомір Новак.

 

Точний маршрут об'їзної дороги навколо Борисполя ще не визначений - розглядається три можливих варіанти, але найбільш вірогідним є маршрут: після повороту на аеропорт Бориспіль на автомагістралі М-03 буде побудована естакада і 4 км нової дороги, яка з'єднається з трасою Р-03 (Бровари-Бориспіль). Потім існуючий відрізок дороги Р-03 розширять з двох до чотирьох смуг руху. У місці з'єднання доріг Р-03 і М-03 (перед селом Іванків) будуть облаштовані дворівневі розв'язки.

 

"Ми плануємо підготувати техніко-економічне обґрунтування проекту. У нас є попередня домовленість зі Світовим банком про надання кредиту. У 2020 році ми зможемо почати будівництво і реконструкцію", - додав радник глави "Укравтодору" Олександр Кава.

 

Нагадаємо, що 11 січня Кабінет міністрів України затвердив концепцію розвитку автомобільних доріг до 2022 року.

 

21 березня Володимир Гройсман повідомив, що цього року майже 2 млрд доларів направлять на реконструкцію, модернізацію і будівництво українських доріг, і запевнив, що це будуть наймасштабніші дорожні роботи за всю історію незалежності.