НОВИНИ

Стало відомо, коли у Конгресі США обговорять питання будівництва "Північного потоку-2"

Питання будівництва російського газопроводу буде обговорюватися за участю глав парламентів п'яти країн

У Конгресі США 27 червня питання будівництва російського газопроводу "Північний потік-2" буде обговорюватися за участю глав парламентів п'яти країн. Про це заявив голова Верховної ради Андрій Парубій під час міжпарламентської конференції "Україна-Грузія-Молдова".

 

Парубій розповів, що в червні у нього запланована зустріч зі спікером палати представників Конгресу США Полом Райном.

 

"В кінці місяця я буду у Вашингтоні, де буде проведена зустріч з Райаном, а також зі спікерами Грузії, Литви, Молдови і, сподіваюся, Польщі. Однією з тем обговорення буде питання недопущення реалізації проекту "Північний потік-2", - уточнив голова Верховної ради.

 

Нагадаємо, 27 березня компанія "Північний потік-2" (Nord Stream-2 AG) отримала дозвіл на будівництво та експлуатацію газопроводу в німецькій вільній економічній зоні. 5 квітня уряд Фінляндії також видав дозвіл на будівництво газопроводу "Північний потік-2" у своїй винятковій економічній зоні. 

 

Як повідомлялося, 17 травня представник Державного департаменту США Сандра Удкірк заявила, що Сполучені Штати Америки  хочуть запобігти побудові газопроводу "Північний потік-2" і не виключають санкцій проти нього.  Зокрема, вона не виключила, що Вашингтон введе санкції проти "Північного потоку-2" і відзначила, що умови для цього були створені минулого року.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.