НОВИНИ

Україна, Грузія і Молдова підписали заяву про створення Міжпарламентської асамблеї

У Києві голови парламенту Грузії, парламенту Молдови та Верховної ради України підписали заяву про створення Міжпарламентської асамблеї.

У Києві голови парламенту Грузії, парламенту Молдови та Верховної ради України підписали заяву про створення Міжпарламентської асамблеї. Про це повідомляється на сайті Ради.

 

Асамблея є консультативним міжпарламентським інститутом для обговорення питань тристороннього інтересу. Склад, повноваження і принципи роботи Асамблеї визначаються його статутом, який буде прийнятий на установчій сесії Асамблеї, яка відбудеться в Тбілісі (Грузія). 

 

Варто зазначити, що підписи під документом поставили голова парламенту Грузії Іраклі Кобахідзе, голова парламенту Республіки Молдова Андріан Канду, голова Верховної ради України Андрій Парубій.

 

Нагадаємо, що у грудні парламентарії Молдови, України та Грузії, що входять у формат "Східного партнерства" домовились звернутися до Європарламенту з вимогою прийняти резолюцію про політичну підтримку трьох держав і розробку дорожньої карти вступу в Євросоюз. Також повідомлялось, що Молдова, Україна і Грузія сформують спільну платформу спілкування з Європейським Союзом, яка має допомогти в їхній подальшій європейській інтеграції.