НОВИНИ

Україна та МВФ не дійшли консенсусу в питанні ціни на газ - Гройсман

Вимога Міжнародного валютного фонду про підвищення ціни на газ для населення залишається невирішеною, так як сторони знаходяться у пошуку рішення.

Вимога Міжнародного валютного фонду (МВФ) про підвищення ціни на газ для населення залишається невирішеною, так як сторони знаходяться у пошуку рішення. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

 

"Що стосується нашої співпраці і ще низки складних питань, зокрема це питання ціни газу - поки за нього немає рішення", - зазначив Гройсман.

 

Гройсман наголосив, що для нього ключове значення має рівень ціни для населення.

 

"Тому ми шукаємо правильний підхід для того, щоб будь-які зміни у формуванні ціни газу не призвели до збільшення оплати тими, хто має невеликі доходи. Це для мене є принципово важливим, тому ми в постійному пошуку", - запевнив прем'єр.
 

Як повідомлялося 8 квітня, уряд розраховує отримати від Міжнародного валютного фонду в 2018 році лише 1,5 мільярда доларів.

 

Раніше заступник голови Національного банку України Дмитро Салогуб повідомляв, що Київ очікує надходження чергового траншу Міжнародного валютного фонду на початку третього кварталу 2018 року.