НОВИНИ

З Інституту раку звільнено лікарку, яка відмовила ветерану АТО у пільговому лікуванні – Супрун

“Нікакіх тєбє льгот, потому что ти братскій народ убівал…”, - заявила бійцеві лікарка.

Із Національного інституту раку звільнено лікарку гематологічного відділення, яка відмовила у пільговому лікуванні онкохворому ветерану АТО. Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун у Twitter у четвер, 7 червня. 

 

"Лікар яка відмовила ветерану АТО у лікуванні вже звільнена. Дякую громадськості та народному депутату Оксані Корчинській за активну позицію на захист наших ветеранів. Пересвідчусь, що Віталій отримає необхідну допомогу", - написала Супрун.

 

 

Нагадаємо, онкохворого ветерана АТО Віталія Драгана відмовилися забезпечити пільговим лікуванням у Національному інституті раку. Про це він розповів в інтерв'ю CBN.  

 

Повідомляється, що спочатку військового лікували у Кіровоградському обласному онкодиспансері, де він пройшов вісім курсів хіміотерапії. Згодом Драган отримав направлення у Національний інститут раку.

 

«Потрапив до пані Губарєвої Ганни Олександрівни, кандидата медичних наук, яка спеціалізується саме на такому лікуванні, що мені потрібно. Зустріла вона мене “тепло”, аж у жар кинуло від слів: “Нікакіх тєбє льгот, потому что ти братскій народ убівал…”», – розповів боєць.

 

 

Нагадаємо, раніше розгорівся скандал через слова Лінчевського на засіданні Рахункової палати щодо лікування онкохворих українців за кордоном. Витяг зі стенограми виступу Лінчевського навів Онкологічний портал України. Пізніше заступника міністра охорони здоров'я заявив, що слова з його виступу, які образили онкохворих, були вирвані з контексту і не відображають позицію міністерства.

 

2 червня на сайті "Онкологічний портал України" з'явилася стенограма промови Лінчевського, з якою він виступив під час засідання Рахункової палати.

 

5 червня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розпорядився порушити дисциплінарне провадження стосовно заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського через його висловлювання про онкохворих осіб.