НОВИНИ

США закликали Росію вивести свої війська з Донбасу

Наголошується, що травень "був найкривавішим місяцем цього року для українських солдатів, що захищають свою країну від агресії РФ".

Державний департамент Сполучених Штатів Америки вкотре закликав Росію вивести свої війська з Донбасу. Про це написала представник Держдепу Хезер Науерт  у Twitter.

 

"Сполучені Штати підтримують Україну і закликають Росію вивести свої війська з Донбасу", - зауважила вона.

 

 

Крім того, Науерт також наголосила на погіршенні ситуації на сході України.

 
"Травень був найкривавішим місяцем цього року для українських солдатів, що захищають свою країну від російської агресії: десять убитих і 91 поранений", - підкреслила вона.
 
 
Нагадаємо, 23 травня Держдепартамент США закликав Росію припинити агресію в Україні та виконати зобов'язання відповідно до підписаних Мінських угод. 
 

16 травня спеціальний представник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер заявив, що повернення Донбасу під контроль України хоче навіть російськомовне населення регіону.

 

15 травня на брифінгу в Слов'янську Волкер заявив, що найкращим захистом інтересів російськомовного населення Донбасу стане виведення російських військз окупованої території України.

 

Також 13 квітня Волкер повідомив, що Донбас є небезпечною територією через те, що на окупованих територіях перебувають російські військові.