НОВИНИ

Комітет Ради не підтримав подання на нардепа Пономарьова

Зокрема, члени комітету визнали подання на депутата "необґрунтованим".

Регламентний комітет парламенту не підтримав подання генерального прокурора Юрія Луценка щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Олександра Пономарьова. Відповідне рішення комітет парламенту ухвалив у четвер, 7 червня.

 

Зокрема, члени комітету визнали подання на Пономарьова "необґрунтованим". 

 

"Комітет вважає, що дії депутата Пономарьова по відношення до журналістів не можуть розглядатися як перешкоджання професійній журналістській діяльності. Відповідно до статті 220 Закону "Про регламент ВРУ", подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Пономарьова підтримано і внесено до ВР Генеральним прокурором Юрієм Віталійовичем необґрунтоване, .... докази є сумнівними і не можуть підтверджувати факт вчинення народним депутатом кримінального правопорушення", – заявив перший заступник голови комітету Павло Пинзеник.

 

Як повідомлялося, 18 травня генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від депутатської групи "Воля народу" Олександра Пономарьова.

 

Нагадаємо, 7 лютого колишній член "Партії регіонів", нардеп з депутатської групи "Воля народу" Олександр Пономарьов в кулуарах Верховної Ради вихопив з рук мобільний телефон журналіста Івана Марусенко, який у той час знімав на камеру телефону коментар нардепа.