НОВИНИ

У ДСНС повідомили, що ліквідували пожежу в Чорнобильській зоні

У відомстві також заявили, що радіаційний фон у місті Київ перебуває у межах норми.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій у четвер, 7 червня, повідомила, що пожежу в Чорнобильській зоні ліквідували. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

"О 17:50 пожежу в лісовому масиві у Зоні відчуження ліквідовано. До гасіння було залучено 25 од. тех. та 138 чол., з них від ДСНС - 15 од. тех. та 116 чол", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, авіацією ДСНС з початку робіт було здійснено 69 скидів (318 тонн) з них літаками АН-32П здійснено 30 скидів води (240 тонн), вертольотом Мі-8 здійснено 39 скидів води (78 тонн).

 

У ДСНС також заявили, що радіаційний фон у містах Київ, Чорнобиль та на промисловому майданчику ЧАЕС перебуває у межах норми.

 

"У місті Києві радіаційний фон складає 12 мкР/год (безпечний рівень - до 30 мкР/год). У місті Чорнобиль радіаційний фон складає 31 мкР/год (безпечний рівень - до 50 мкР/год). На промисловому майданчику Чонобильської АЕС радіаційний фон складає 51,6 мкР/год (безпечний рівень - до 140 мкР/год)", – наголосили у відомстві.

 

Нагадаємо, 5 червня в Чорнобильській зоні сталася лісова пожежа, вогонь розповсюдився на площу близько 10 гектарів. 6 червня Держана служба України з надзвичайних ситуацій повідомила, що пожежу в  Чорнобильській зоні локалізували на загальній площі близько 2 га. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.