НОВИНИ

Європарламент розгляне резолюцію щодо прав людини в РФ та справу Сенцова

Зазначається, що дата розгляду запланована на день, коли починається Чемпіонат світу-2018.

Європейський парламент 14 червня обговорить та проголосує резолюцію про стан прав людини в Росії, зокрема щодо незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова. Про це повідомив журналіст Рікард Йозвяк у Twitter.

 

"Європейський парламент обговорить і проголосує за резолюцію про стан прав людини в Росії, особливо у випадку з Сенцовим, 14 червня – у той день, коли починається Чемпіонат світу-2018", – написав він.

 

Нагадаємо, 14 травня Сенцов оголосив безстрокове голодування. Згодом стало відомо, що незаконно засуджений у Росії Сенцов почав отримувати у колонії підтримуючу терапію. 

 

Як повідомлялося 16 березня, незаконно ув'язнений в Росії український режисер Олег Сенцов повідомив про погіршення стану здоров'я. Зокрема, він зазначив, що в нього почали кришитися зуби та випадати волосся.

 

Суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року. Росія відмовила Україні у передачі полів'язня, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).