НОВИНИ

Комісія вирішила дослідити заяви Лінчевського в інституті науково-дослідної експертизи

Остаточне рішення щодо висловлювань заступника очільниці МОЗ не змогли ухвалити після майже півторагодинного обговорення за закритими дверима.

Дисциплінарна комісія вирішила досліджувати заяви заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського в інституті науково-дослідної експертизи. Про це стало відомо під час засідання комісії щодо здійснення дисциплінарного провадження щодо Лінчевського, повідомив кореспондент Тижня.

 

Комісія не змогла ухвалити власного рішення після майже півторагодинного обговорення за закритими дверима. Наступне засідання комісії відбудеться у понеділок, 11 червня. 

 

За словами голови Національного агентства України з питань державної служби Костянтина Ващенка, питання моральності та вирваності з контексту певних слів потрібно досліджувати на науково, а не виходячи з емоцій членів дисциплінарної комісії.

 

Нагадаємо, раніше розгорівся скандал через слова Лінчевського на засіданні Рахункової палати щодо лікування онкохворих українців за кордоном. Витяг зі стенограми виступу Лінчевського навів Онкологічний портал України. Пізніше заступника міністра охорони здоров'я заявив, що слова з його виступу, які образили онкохворих, були вирвані з контексту і не відображають позицію міністерства.

 

2 червня на сайті "Онкологічний портал України" з'явилася стенограма промови Лінчевського, з якою він виступив під час засідання Рахункової палати.

 

5 червня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розпорядився порушити дисциплінарне провадження стосовно заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського через його висловлювання про онкохворих осіб.