НОВИНИ

Турчинов повідомив, що Росія змінила тактику війни на Донбасі

Він також заявив, що РФ протягом останніх двох років розбудувала потужну військову інфраструктуру вздовж кордонів з Україною.

Секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олександр Турчинов під час панельної дискусії в рамках експертного форуму в Києві заявив, що Російська Федерація змінила тактику війни на Донбасі. Про це інформує УНІАН у четвер, 7 червня.

 

"Хочу підкреслити, що змінилася тактика війни на Донбасі, яка реалізується Генштабом РФ. Два корпуси, які є складовими 8-ї армії, виконують функції, аналогічні функції, яку виконували штрафбати під час Другої світової війни", - повідомив Турчинов.

 

"Їхнє головне завдання - ціною власного життя затримати просування наших військ до підходу основних сил", - додав секретар РНБО.

 

Турчинов також заявив, що Росія протягом останніх двох років розбудувала потужну військову інфраструктуру вздовж кордонів з Україною, стягнула війська та чотири ракетні бригади. 

 

За його словами, основна ударна сила знаходиться на сході – 8-ма армія південного військового округу ЗС РФ. В резерві цієї армії знаходяться 49-та та 58-ма армії південного військового округу ЗС РФ. На півдні над Україною "нависає" 20-та армія західного військового округу ЗС РФ і в резерві вони мають 1-шу танкову армію.

 

"Для нас дуже небезпечно, що ці всі підрозділи забезпечують дві – 6-та та 4-та армії військово-повітряних сил РФ", - зауважив Турчинов.

 

"Вздовж наших кордонів розташовані чотири ракетні бригади, які мають на своєму озброєнні потужні, сучасні ракетні комплекси "Іскандер". С-400, що розташовані в Криму можуть знищувати повітряні сили практично по всій території нашої країни. Ракетні бригади можуть наносити удари по будь-якій точці, розташованій в нашій країні", - уточнив він.

 

У квітні Олександр Турчинов повідомляв,що Російська Федерація розгортає на кордоні з Україною угруповання  військ, які готові до ведення масштабної континентальної війни.