НОВИНИ

Укрзалізниця відкрила доступ до своїх фінансових операцій

Укрзалізниця стала першою державною компанією, яка розкрила всі свої фінансові операції.

Укрзалізниця повністю розкрила всі свої фінансові операції для відкритого доступу на порталі «Єдиний веб-портал використання публічних коштів». Про це повідомляє прес-служба компанії у четвер, 7 червня. 

 

Зазначається, що Укрзалізниця самостійно звернулася до ДУ «Відкриті публічні фінанси» щодо розробки відповідного сервісу з метою демонстрації своїх фінансових операцій.

 

"На сьогодні після запуску цієї системи в роботу Укрзалізниця буде першою державною компанією, взагалі першою компанією в Україні, котра буде повністю розкривати всю інформацію в повному обсязі про всі свої фінансові трансакції. Крім нас, на сьогодні подібне робить тільки Державне казначейство" - розповів виконуючий обов’язки очільника Укрзалізниці Євген Кравцов.

 

Тепер всі операції Укрзалізниці можна прослідкувати на порталі відкритих державних даних e-data.

 

Кравцов також повідомив, що Укрзалізниця є однією з найбільших компаній країни, що забезпечує 3 % внутрішнього валового продукту економіки країни та перевозить його 35 %. Загальна кількість активів компанії – понад 270 млрд грн.

 

Нагадаємо, 1 червня залізничні квитки на потяги Укрзалізниці  з 1 червня подорожчали на 6% у зв'язку з початком літнього сезону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.