НОВИНИ

Представники країн G7 отримали лист від Олега Сенцова

Режисер Аскольд Куров зачитав листа Олега і передав звернення представникам країн.

Представники країн «Великої сімки» отримали лист зі зверненням політв'язня Кремля, українського режисера Олега Сенцова. Про це у середу, 6 червня, "Громадському телебаченню" повідомила сестра Олега Наталія Каплан.

 

«Лист Олега Сенцова до країн «Великої сімки» передали представникам цих країн. Цьому сприяло посольство Канади», — зазначила вона.

 

У повідомленні йдеться, що представники США, Франції, Німеччини, Японії, ЄС прийшли на зустріч до посольства Канади в Україні. Там режисер Аскольд Куров, який нещодавно відвідав Сенцова в колонії, зачитав листа Олега і передав звернення представникам країн. 

 

«Також на зустрічі була правозахисниця Марія Томак, вона розповіла про усіх політв'язнів і інтерес до цього є, це те, що хотів донести Олег — ми донесли. Тепер це піде далі», — зазначила Наталія. 

 

Нагадаємо,  5 червня незаконно ув'язнений український режисер Олег Сенцов написав лист лідерам країн «Великої сімки».

 

14 травня Сенцов оголосив безстрокове голодування. Згодом стало відомо, що незаконно засуджений у Росії Сенцов почав отримувати у колонії підтримуючу терапію. 

 

Як повідомлялося 16 березня, незаконно ув'язнений в Росії український режисер Олег Сенцов повідомив про погіршення стану здоров'я. Зокрема, він зазначив, що в нього почали кришитися зуби та випадати волосся.

 

Суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року. Росія відмовила Україні у передачі полів'язня, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).