НОВИНИ

Гройсман підписав подання до ВР на звільнення міністра фінансів Данилюка

Тепер звільнення Данилюка має підтримати парламент.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Кабміну підписав подання до Верховної Ради на звільнення з посади міністра фінансів Олександра Данилюка. Про це прем'єр повідомив в Facebook у середу, 6 червня. 

 

"Після спровокованого ним (Данилюком – ред.) конфлікту на засіданні Уряду він дозволив собі дії, які, на мій погляд, несумісні з подальшим перебуванням на посаді члена Кабінету Міністрів. Поширення викривленої інформації серед наших міжнародних партнерів напередодні важливих для України перемовин з ЄС могло поставити під загрозу їх результати", - прокоментував Гройсман своє рішення.

 

Він додав, що Данилюк не вніс коректив у вибрану ним лінію поведінки і після обговорення цієї ситуації з членами урядової команди.

 

"Я не бачу можливості для нього і далі залишатись в її складі і прошу народних депутатів підтримати моє подання", - підкреслив прем'єр-міністр.

 

Тепер звільнення Данилюка має підтримати парламент.

 

Нагадаємо, 7 травня у Києві Печерський райсуд надав Генеральній прокуратурі України доступ до інформації про доходи міністра фінансів Олександра Данилюка, отриманих в компаніях CEE Investment&Advisory LLP і Rurik Real Estate Investment Limited (Велика Британія). Тоді ГПУ отримала доступ до інформації про місце реєстрації Данилюка і його дружини, які згідно наявної інформації проживали і працювали на території Великої Британії в період з 2004 по 2017 роки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.