НОВИНИ

Макрон порівняв розмову з Трампом про мита із сосисками

Під час телефонного дзвінку Трамп не стримався, коли Макрон розкритикував його рішення щодо торгівлі та міграційної політики.

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що його телефонні розмови з президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом та іншими світовими лідерами схожі на сосиски: краще не пояснювати, що всередині. Про це повідомляє агентство Reuters.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала під час прес-конференції з прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху

 

Зокрема, очільника Франції запитали про повідомлення CNN, у якому йшлося, що телефонний дзвінок між ним і Трампом минулого тижня "був жахливим". Трамп нібито не стримався, коли Макрон розкритикував його рішення щодо торгівлі та міграційної політики, назвавши це "незаконним і помилкою".

 

 

Так, запозичуючи відому цитату прусського державного діяча XIX століття Отто фон Бісмарка, Макрон утримався від позапланових коментарів про свої бесіди з іншими світовими лідерами.

 

"Як казав Бісмарк, якби ми пояснили людям, як виробляються сосиски, навряд чи вони продовжували б їх їсти. Тому мені подобається, коли люди бачать готову їжу, але я не впевнений, що кухонні коментарі допомагають приготувати їжу або їсти її", - зауважив він.

 

"Ви можете піти і запитати людей, які роблять коментарі, але тут, у Парижі, ми не робимо коментарів про те, як це було: жарко, холодно, тепло чи жахливо. Ми просто йдемо вперед і робимо справи", - додав він.

 

Раніше телефонний дзвінок президента Трампа лідеру Франції Еммануелю Макрону ЗМІ охарактеризували як "жахливий". 

 

31 травня Євросоюз анонсував запровадження заходів у відповідь на введені американські мита на сталь та алюміній. 

 

Тоді ж стало відомо, що Сполучені штати Америки ввели підвищені тарифи на сталь та алюміній з Євросоюзу, Канади та Мексики. Зазначається, що з 1 червня уся сталь з країн союзу, Канади та Мексики підпадатиме під 25% мито, а алюміній з цих країн на 10%.