НОВИНИ

Фігурант "справи кримських диверсантів" Панов відмовився від "угоди зі слідством"

Котелянець зазначив, що Панова можуть засудити до 20 років позбавлення волі.

У окупованому Криму незаконно затриманий фігурант справи "кримських диверсантів" Євген Панов відмовився від "угоди зі слідством". Про це повідомив його брат Ігор Котелянець, передає "5 канал".

 

За його словами, Панова можуть засудити до максимального терміну в 20 років позбавлення волі через відмову співпрацювати.

 

"На Євгена тиснули дуже довго, він майже два роки перебував за ґратами. Йому говорили, що як він піде на угоду зі слідством і визнає, що він є українським терористом, і Україна хотіла терористичні акти влаштувати, йому дадуть 5 років десь, але якщо він цього не зробить – йому, як і Сенцову, дадуть 20 років і так само відправлять дуже далеко. Євген ні на які угоди не пішов. Тому ми очікуємо, що його засудять до максимального терміну 20 років", – заявив Котелянець.

 

Нагадаємо, ФСБ Росії у серпні 2016 року заявила, що запобігла терористичному акту в Криму, який, за даними спецслужби, був організований українською розвідкою. У цій справі затримали Євгена Панова та Андрія Захтея. У Генштабі Збройних сил України назвали такі заяви російської сторони провокацією.

 

Захтей подав заяву в Слідчий комітет РФ щодо жорстоких тортур з боку працівників ФСБ. Раніше координатор Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник заявила, що свідчення ФСБ щодо своєї диверсійної діяльності в Криму Панов дав під тортурами. У липні російський "Коммерсант" із посиланням на адвоката Алєксандра Попкова повідомив, що Захтей уклав угоду зі слідством.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.