НОВИНИ

Засідання по справі Януковича відклали через неявку свідків з боку захисту

Свідки не прийшли на засідання через хвороби рідних, відрядження та інші причини.

У вівторок, 5 червня, в Оболонському районному суді Києва мало відбутися судове засідання  у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича, але свідки з боку захисту на ньому не з'явилися. Про це повідомляє "Українська правда". 

 

"Адвокати Януковича заявили, що свідки, які мали свідчити у цей  день, не змогли це зробити через хвороби рідних, відрядження та інші причини", - повідомляє видання. 

 

Зазначається, що суддя Дев’ятко п’ять разів перепитав в адвокатів, чи будуть на засіданні заслуховувати свідків.
 

Адвокат Януковича заявив, що свідка Рапопорта сьогодні допитати не вийде, оскільки в нього захворіла мати і він готовий свідчити лише 6 червня. У інших свідків теж з'явились обставини, через які вони не змогли свідчити у зазначений час.
 

Суд переніс засідання на 6 червня.

 

Нагадаємо, 19 квітня Оболонський районний суд Києва у справі щодо держзради екс-президента Віктора Януковича перейшов до стадії судових дебатів, однак адвокати Януковича самовільно покинули зал судового засідання.

 

Генеральна прокуратура звинувачує екс-президента Віктора Януковича в державній зраді. У справі фігурує лист Януковича від 1 березня 2014 року до президента РФ Владіміра Путіна із проханням увести війська в Україну. У ГПУ вважають, що цей лист узаконив надання Путіну дозволу на використання російських військ в Україні, що сприяло анексії Криму та окупації частини Донбасу.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.