НОВИНИ

Трамп провів "жахливу" розмову з Макроном стосовно торгівлі та міграції - CNN

Президент Франції розкритикував політику американського колеги.

Телефонний дзвінок президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа лідеру Франції Еммануелю Макрону ЗМІ охарактеризували як "жахливий". Про це у понеділок, 4 червня, повідомляє CNN з посиланням на власні джерела.

 

Зазначається, що розмова між лідерами США і Франції пійшла не за планом після того, як французький президент прямо розкритикував політику американського колеги.

 


"Макрон був впевнений, що зможе говорити щиро, звертаючи увагу на взаємовідносини з Трампом. Але Трамп не міг себе стримувати себе після такої критики", - повідомляє CNN.

 


Мова йде про критику Макроном введення мита на товари з ЄС, Канади та Мексики, які ввели Сполучені Штати, та міграційної політики Білого дома.

 

"Обидва лідери обговорили міграційні проблеми в Лівії та ліміт часу щодо їх вирішення. Президент Трамп наголосив на необхідності перебалансування торгівлі з Європою", - йдеться у тексті. 

 

Нагадаємо, 31 травня Євросоюз анонсував запровадження заходів у відповідь на введені американські мита на сталь та алюміній. 

 

Тоді ж стало відомо, що Сполучені штати Америки ввели підвищені тарифи на сталь та алюміній з Євросоюзу, Канади та Мексики. Зазначається, що з 1 червня уся сталь з країн союзу, Канади та Мексики підпадатиме під 25% мито, а алюміній з цих країн на 10%.