НОВИНИ

InformNapalm ідентифікував найманців 6-го штурмового загону ПВК "Вагнера"

Судячи з наявних даних, російські "вагнерівці" несуть в Сирії великі втрати.

Міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm отримало від Ukrainian Cyber ​​Alliance пакет документів, листувань і особистих фотографій з пошти російського найманця і терориста Олександра Івіна. Завдяки цьому вдалось встановити дані про ліквідацію російських бойовиків, громадян РФ, які воювали спочатку на Донбасі, а потім  у складі ПВК «Вагнера» в Сирії. Про це 4 травня повідомляється на сайті InformNapalm.

 

Нижче наведені дані про терориста Івіна, надані співтовариством.

 

Івін Олександр Миколайович. Дата народження: 15.12.1966. Паспорт: серія 60 12, номер 115271, виданий 20.01.2012 р відділом УФМС по Ростовській області в Радянському районі міста Ростов-на-Дону. З 8 лютого 2013 року зареєстрован у місті Сочі, Лазаревський район, провулок Павлова, д. 10, кв. 8. Військовий квиток: серія ГД, номер 1642790. Присутній в наступних козацьких організаціях: «Всевелике Військо Донське», «Козача національна гвардія». Архів сторінки в соціальній мережі і профіль на «миротворців». Тричі судимий в 1995, 2002 і 2007 роках.

 

 

 

 

 

З 25 червня 2014 року брав участь у бойових діях на Донбасі у званні майора у складі РОА (російських окупаційних військ). З грудня 2014 зарахований до 5-ої окремої мотострілкової бригади першого армійського корпусу РОА (в / ч 08805).

 

 

 

У 2016 році підписав контракт з приватною військової компанією Пригожина-Путіна «Вагнер». Особистий номер М-3363. Виконує бойові завдання в складі 6-ого штурмового загону (ШО) ПВК «Вагнер». Нещодавно зробив татуювання на потилиці у вигляді шеврона 6-ого ШО. Судячи з листування, з середини січня 2018 року перебуває в піврічному відрядженні в Сирії.

 

 

 

 

 

 

У пошті Івіна знайшлася цікава групова фотографія найманців 6-ого штурмового загону. Волонтери InformNapalm ідентифікували:

 

під номером 1 -захоплений і страчений восени 2017 року бойовиками ІГ Заболотний Роман Васильович, раніше брав участь в бойових діях на Донбасі.

 

під номером 2 - колишній командир мінометної батареї 9-ого окремого механізованого полку РОА, найманець з позивним «Африканич». З 2016 Уклали контракт з ПВК, після того як довірена йому батарея потрапила під вогонь артилерії українських морпіхів під Маріуполем.

 

під номером 3 - Піддубний Сергій Михайлович «Німий», дата народження 14.10.80. Воював на Донбасі, загинув в Сирії 28.09.17. Причина смерті: обвуглювання тіла.

 

під номером 4 - Борисенко Андрій Андрійович з Пермі, дата народження - 27 травня 1981 року. Воював на Донбасі, пізніше в Сирії (архів профілю, архів фотоальбому, профіль на миротворців).

 

 

 

"Судячи з наявних даних, російські вагнеровці несуть в САР великі втрати і ті, хто вижив на Донбасі, найчастіше знаходять смерть в Сирії", - зазначають у розвідувальному співтоваристві. 

 

Нагадаємо, 1 червня міжнародне розвідувальне товариство Informnapalm розповіло про двох братів неофашистів Владіслава та Артєма Краснолуцькіх, які воювали у складі нелегальної приватної військової компанії "Вагнер". 

 

Тоді ж стало відомо, що окремі підрозділи російської ПВК помічені у Судані, Еритреї, ЦАР та Чаді.

 

12 квітня Міжнародне розвідувальне товариство InformNapalm презентувало інтерактивну базу даних агресії Росії, у якій систематизовано напрацювання волонтерів за чотири роки в сфері пошуку доказів російської присутності насамперед на Донбасі, а також у Грузії та Сирії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.