НОВИНИ

НАТО не гарантує безпеки Ізраїлю у разі війни з Іраном - Столтенберг

Зазначається, що конфлікт Ізраїлю з Іраном пов'язаний з ракетно-ядерною програмою Тегерана і участю іранських військових у конфлікті в Сирії.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що не може гарантувати безпеку Ізраїлю в разі війни з Іраном, бо НАТО не втручатиметься в цей конфлікт. Про це повідомляє Spiegel.

 

За словами генсека, НАТО підтримує партнерські відносини з Ізраїлем, але Північноатлантичний договір передбачає гарантії безпеки лише для членів військово-політичного блоку.

 

"Ізраїль не є членом НАТО і гарантії безпеки за статтею 5 Північноатлантичного договору на Ізраїль не поширюються", - сказав генсек НАТО.

 

Також він додав, що Північноатлантичний альянс не бере участь в процесі врегулювання воєнних конфліктів на Близькому Сході.

 

Окрім цього, всі партнери по НАТО стурбовані ракетною програмою Ірану і його підтримкою терористичних груп, що веде до нестабільності в регіоні.

 

Варто зазначити, що конфлікт Ізраїлю з Іраном пов'язаний з ракетно-ядерною програмою Тегерана і участю іранських військових у конфлікті в Сирії.

 

Окрім цього, в травні Ізраїль звинуватив Іран у ракетному обстрілі ізраїльських військ на Голанських висотах.

 

Нагадаємо, 29 травня армія оборони Ізраїлю повідомила, що з Сектора Гази були випущені ракети, які були націлені на південні райони країни, частину з них перехопили. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.