НОВИНИ

"Випалюють будинки, щоб змусити людей покинути селище". В МінТОТ розповіли про наслідки обстрілів Південного

За даними міністерства, гасити пожежі наразі неможливо, так як доступ транспорту відсутній і дорога прострілюється бойовиками.

В суботу, 2 червня, на Донбасі внаслідок обстрілів з боку бойовиків мирних мешканців району "Чагарі" в селищі Південне згоріли дев'ять будинків. Про це йдеться у повідомленні міністерства з питань тимчасово окупованих територій. 

 

"Дев'ять будинків в районі "Чагарі" згоріли. Гасити пожежі неможливо, доступ транспорту відсутній, дорога прострілюється бойовиками. Місцеві вночі залишають будинки, повертаються вдень. Поранених і маломобільних в смт Південне немає. Люди забезпечені гуманітарною допомогою, не хочуть примусової евакуації", - повідомили у міністерстві.

 

Варто зазначити, що під час обстрілів окупанти випалюють будинки цивільних мешканців, аби змусити їх залишити селище. "Для цього бойовик використовують освітлювальні снаряди і міни, що спрацьовують на рівні висоти будинку.

 

 

 

 

Нагадаємо, бойовики відкрили вогонь на ураження по мирних мешканцях, які залишаються у селищі Південне в Донецькій області.

 

Наразі з міркувань безпеки заборонено пересування будь-яких приватних автотранспортних засобів, які залишаються у Південному.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.