НОВИНИ

На Прикарпатті місцеві жителі вийшли на безстрокову акцію протесту із перекриттям дороги

У напрямку до Буковеля утворився багатокілометровий затор.

У п'ятницю, 1 червня, мешканці Косівського та Надвірнянського районів Івано-Франківської області оголосили безстрокову акцію протесту та перекрили дорогу в Делятин. Про це редакції Тиждень.ua повідомили місцеві волонтери.

 

 

Уранці громади Косівщини та Надвірнянщини розпочали масові акції протесту проти поганого стану доріг в області. Місцеві жителі вимагають від влади побудувати дорогу Яблунів-Делятин. Зазначається, що мітингувальники анонсували акцію, тому правоохоронці були про неї обізнані.

 

 

 

Удень представники влади зустрілись з активістами та повідомили, що підписане розпорядження облдержадміністрації про виділення 40 млн на ремонт дороги від Яблонового в Делятин. Виділених коштів має вистачити на ремонт 10 кілометрів дороги. При цьому активісти зазначили, що загальна протяжність шляху складає близько 33 кілометрів. Повний ремонт дороги потребує 110 мільйонів гривень, які обласна влада відмовилась надавати.

 

 

У напрямку до Буковеля утворився багатокілометровий затор. Мітингувальники розблоковували дорогу кожні 15-20 хвилин, а також пропускали вагітних жінок.

 

Учасники акції заявили, що не відкриють дорогу, поки не буде техніки.

 

Нагадаємо, 23 травня Укравтодор перевірив 487 доріг, відремонтованих у 2017 році та виявив недоліки на 136 об'єктах. Тоді в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак повідомив, що виявлені дефекти будуть виправлятися самими підрядниками протягом гарантійного терміну, що триватиме 5 років для середніх ремонтів і 10 років - для капітальних.