НОВИНИ

Поблизу Донецької фільтрувальної станції були зафіксовані вибухи

Обстріли ДФС ставлять під загрозу водопостачання Донбасу.

В районі Донецької фільтрувальної станції (ДФС) представники Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) зафіксували нові вибухи. Про це у ході брифінгу в п'ятницю, 1 червня, повідомив перший заступник голови місії ОБСЄ Олександр Хуг, передає РБК-Україна.

 

"Сторони зобов’язалися не вести вогонь в районі ДФС, однак були зафіксовані нові вибухи. Вони не припинили вогонь. Щодня і щоночі там пролітають кулі і снаряди. Життя цивільних спостерігачів також в небезпеці", - повідомив Хуг. 

 

Нагадаємо, 23 травня перший заступник голови Верховної ради України Ірина Геращенко повідомила, що Росія демонструє небажання відновити роботу СЦКК на Донбасі та особливо в районі Донецької фільтрувальної станції (ДФС)

 

19 травня Донецька фільтрувальна станція знову потрапила під обстріл, в результаті якого було пошкоджено хлоропровід, роботу станції призупинено. Окрім цього, на сайті КП "Вода Донбасу" повідомили про пошкодження відкритого розподільного пристрою і двох трансформаторів.

 

Раніше українська сторона СЦКК повідомляла, що бойовики ОРДО намагаються вивести з ладу камеру відеоспостереження на Донецькій фільтрувальній станції. За даними СЦКК, бойовики діють цілеспрямовано, не бажаючи надати місії ОБСЕ можливість отримувати об’єктивну інформацію щодо стану безпекової ситуації в районі ДФС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.