НОВИНИ

У Іспанії парламент оголосив недовіру прем'єру Рахою

Як зазначається, відповідний результат означає, що Рахой буде змушений піти у відставку.

У Іспанії парламент у п'ятницю, 1 червня, висловив вотум недовіри прем'єр-міністру країни Маріано Рахою.  Про це повідомляє El Pais.

 

За відповідне рішення проголосували 180 депутатів, проти – 169.

 

"Конгрес (Іспанії – Ред.) проголосував за постанову щодо вотуму недовіри прем'єр-міністру країни Маріано Рахою. За відповідне рішення проголосувало 180 депутатів, 169 проголосували проти", – йдеться у повідомленні.

 

Як зазначається, відповідний результат означає, що Рахой буде змушений піти у відставку, а новим прем'єром Іспанії може стати Педро Санчес від партії "Іспанська соціалістична робітнича партія".

 

У іспанському парламенті повідомили, що Санчес був обраний на цей пост як кандидатура,  яка "отримала довіру парламенту", відповідно до ст. 99 Конституції Іспанії.

 

Офіційно на посаду прем'єра Санчеса призначить король.

 

"Глава держави Феліпе VI, відповідальний за призначення нового президента уряду Педро Санчеса", – йдеться у повідомленні парламенту країни.

 

Як повідомлялося, 30 травня глава женералітату Каталонії Кім Торра призначив новий склад кабінету міністрів, члени якого не перебувають під слідством у справі про незаконне проголошення незалежності регіону в 2017 році.