НОВИНИ

Українські військові в 2018 році візьмуть участь у близько 20 багатонаціональних навчаннях

Як зазначається, заплановано участь у шести багатонаціональних навчаннях на території України, 13 багатонаціональних навчаннях за кордоном.

Виконувач обов'язків начальника ГУ військового співробітництва та мирних операцій Генерального штабу Збройних Сил України Валентин Левчик повідомив, що в 2018 році українські військові візьмуть участь у 19 багатонаціональних навчаннях. Про це він заявив у четвер, 31 травня, на брифінгу в Києві.

 

"Відповідно до указу президента України планується, що у 2018 році близько 16 тис. військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою візьмуть участь у складі підрозділів ЗСУ в 19 багатонаціональних навчаннях", – повідомив Левчик.

 

Як зазначається, заплановано участь у шести багатонаціональних навчаннях на території України, 13 багатонаціональних навчаннях за кордоном, зокрема у двох навчаннях НАТО.

 

"Уже проведено два навчання за участю українських підрозділів: "Платинум Ігл-2018" (Румунія) і "Комбайнд Резолв-10 "(Німеччина). Наразі тривають три навчання: багатонаціональні тактичні навчання з підготовки підрозділів збройних сил у рамках JMTG-U (Україна), "Флеймінг Сворд-2018" (Литва), танкові змагання "Сильна Європа-2018" (Німеччина)", – додав Левчик.

 

Крім того, за його словами, від початку року 28 офіцерів ЗСУ брали участь у семи міжнародних навчаннях на рівні штабних офіцерів або спостерігачів.

 

Нагадаємо, 11 травня в Німеччині завершилися багатонаціональні військові навчання Combined Resolve X, у яких брали участь військовослужбовці Збройних сил України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.