НОВИНИ

Уряд схвалив Національну транспортну стратегію до 2030 року

Стратегія визначатиме розвиток транспортної та інфраструктурної галузей найближчі 12 років.

У середу, 30 травня,  Кабінет Міністрів схвалив Національну транспортну стратегію на період до 2030 року («Drive Ukraine 2030»). Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

 

У повідомленні йдеться, що стратегія визначатиме розвиток транспортної та інфраструктурної галузей найближчі 12 років. За словами міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, стратегічною метою є інтеграція України у світову економіку та технологічний стрибок у сфері інфраструктури.

 

 «Drive Ukraine-2030 – цифрова інфраструктура, безпека на транспорті, безпілотні автомобілі та транспортні коридори», -  заявив Омелян

 

Міністр також відзначив, що над документом працювала команда з європейських експертів і консультантів, співробітників Міністерства та офісу підтримки реформ.

 

Зазначається, що презентація Стратегії відбудеться в рамках Міжнародного тижня з торгівлі і транспорту, який триває в Одесі з 29 травня по 1 червня 2018 року.

 

Нагадаємо, у травні Укравтодор перевірив 487 доріг, відремонтованих у 2017 році та виявив недоліки на 136 об'єктах.

 

21 березня Володимир Гройсман повідомив, що цього року майже 2 млрд доларів направлять на реконструкцію, модернізацію і будівництво українських доріг, і запевнив, що це будуть наймасштабніші дорожні роботи за всю історію незалежності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.