НОВИНИ

Глава Каталонії призначив новий уряд

Як зазначається, таким чином регіональний глава відкрив шлях до припинення семимісячного вакууму.

Глава женералітату Каталонії Кім Торра призначив новий склад кабінету міністрів, члени якого не перебувають під слідством у справі про незаконне проголошення незалежності регіону в 2017 році. Про це повідомляє АР.

 

"Глава  Каталонії Кім Торра призначив кабінет міністрів, що складається з членів, які не перебувають під слідством у справі про проголошення незалежності минулого року", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, таким чином регіональний глава відкрив шлях до припинення семимісячного вакууму, в якому знаходився уряд Каталонії після референдуму минулої осені.

 

Як повідомлялося 20 травня, прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой планує зберегти контроль центрального уряду над Каталонією. Раніше новий глава женералітату Каталонії Кім Торра відкинув застереження прем’єра Іспанії Маріано Рахоя і включив до уряду двох ув’язнених політиків і двох політиків, які втекли за кордон. 

 

21 травня іспанський уряд не затвердив новий уряд Каталонії, що означає продовження прямого управління регіоном з Мадрида. 

 

Нагадаємо, 14 травня парламент Каталонії з другої спроби обрав Кіма Торру головою регіонального уряду. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.