НОВИНИ

Євросоюз закликав швидко розслідувати вбивство Бабченка

У ЄС також висловили солідарність з журналістами та пообіцяли і надалі працювати над тим, щоб захистити їх і їхню роботу.

Європейський Союз повідомив, що розраховує на проведення швидкого розслідування та притягнення до кримінальної відповідальності винних у вбивстві російського журналіста Аркадія Бабченка. Про це йдеться у заяві речника ЄС, розміщеній на сайті Європейської служби зовнішньої дії.

 

"Кожного разу, коли голос свободи насильно придушують, зростає загроза послаблення наших суспільств, підриву наших демократій. Найкращий шлях вшанувати пам’ять Аркадія Бабченка, його роботу та рішуче протидіяти будь-яким спробам поставити під загрозу наші спільні основні права – це швидке та прозоре розслідування, яке притягне винних у цьому злочині, до відповідальності", - йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, ЄС висловив щирі співчуття родині, друзям та колегам журналіста. Крім того, у Євросоюзі також висловили солідарність з журналістами та пообіцяли і надалі працювати над тим, щоб захистити їх і їхню роботу.

 

Нагадаємо, 29 травня у Києві невідомі вистрілили у російського журналіста Аркадія Бабченка у його домі, від отриманого поранення потерпілий помер у кареті «швидкої». Бабченка вбили трьома пострілами в спину в під'їзді будинку, коли він повертався з магазину.