НОВИНИ

Слідком РФ відкрив справу за фактом вбивства журналіста Бабченка

Зазначимо, що СК оголосив про порушення справи за 30 хвилин після того, як з'явилася перша інформація про те, що в Бабченка стріляли.

Слідчий комітет Росії 29 травня порушив кримінальне провадження за фактом вбивства російського журналіста Аркадія Бабченко в Києві. Про це повідомляє прес-служба Слідкому РФ.

 

"Російський журналіст Аркадій Бабченко був застрелений 29 травня в українській столиці. Відповідно до кримінального законодавства Росії Слідчий комітет повноважний розслідувати злочини, вчинені за межами Російської Федерації щодо російських громадян", – йдеться в повідомленні.

 

Журналіст Сергій Іванов наголосив, що російський СК оголосив про порушення кримінальної справи за 30 хвилин після того, як з'явилася перша інформація про те, що в Бабченка стріляли і йому надають медичну допомогу.

 

 

Нагадаємо, 29 травня у Києві невідомі вистрілили у російського журналіста Аркадія Бабченка у його домі, від отриманого поранення потерпілий помер у кареті «швидкої». Бабченка вбили трьома пострілами в спину в під'їзді будинку, коли він повертався з магазину.

 

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що політичні вбивства є однією з тактик, яку застосовує РФ для дестабілізації України, однак ще рано говорити про те, хто стоїть за вбивством російського журналіста Аркадія Бабченка в Києві. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.