НОВИНИ

Аваков підписав другий етап угоди про закупівлю 55 гелікоптерів у Франції

Зазначається, що нові гелікоптери посилять рятівну Службу та санавіацію України.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підписав другий етап міжурядової угоди про закупівлю 55 гелікоптерів Airbus Helicopters. Про це він повідомив у вівторок, 29 травня, у Twitter.

 

«Від уряду України підписав з Делфін Жені-Стефан, міністром-держсекретарем економіки і фінансів Франції, другий етап міжурядової угоди про закупівлю вертольотів Airbus Helicopters: до кінця 2018 року отримаємо чотири, а загалом 55 сучасних вертольотів,  а також центр технічного обслуговування в України», — написав міністр.

 

 

 

 

«Перші чотири сучасних гелікоптера Super Puma (Airbus Helicopters H225) вже найближчим часом у цьому році стануть до роботи в Україні. Нові сучасні, потужні, технічно оснащені на найвищому рівні гелікоптери суттєво посилять рятівну Службу та санавіацію України», — додав Аваков.

 

Нагадаємо, у березні Міністерство внутрішніх справ повідомляло, що планує отримати від Франції гелікоптери трьох моделей, а саме – Н145, Н125 та Н225.

 

23 лютого Україна та Франція підписали заяву про наміри щодо розвитку двостороннього співробітництва стосовно придбання вертольотів, які надійдуть на озброєння до Служби з надзвичайних ситуацій: зокрема медичного для евакуації поранених та рятувального.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.