НОВИНИ

Ігор Котелянець: Родини політв'язні вирішили знайти в Європі переговорника між Україною та РФ

Котелянець додав, що в родичів політв'язнів вже є "намітки" у Німеччині стосовно переговорника.

Родини незаконно утримуваних Росією українців вирішили сконцентруватися на пошуку в Європі переговорника між Україною та РФ щодо обміну українських політичних в'язнів. Про це повідомив Ігор Котелянець, керівник об’єднання родин політв’язнів, брат "кримського диверсанта" Євгена Панова, у інтерв'ю Тижню.

 

"Зараз хочемо більше сконцентруватися на тому, аби шукати в Європі людей, які готові стати перемовниками між Україною та РФ щодо обміну наших політв’язнів. Надії на владу вже не маємо. Ми півтора року стукаємо, просимо знайти переговірника. Але нічого не відбувається", – наголосив він.

 

За його словами, у родичів політв'язнів вже є "намітки" у Німеччині стосовно переговорника.

 

"У нас уже є намітки в Німеччині. І якщо ми знайдемо зацікавлену людину, то прийдемо до української влади й скажемо: "Ми знайшли людину. Але, щоб вона говорила від імені держави, треба оформити документи". Не знаю, чи це має бути постанова Верховної Ради, чи звернення президента. Словом, щось треба робити. Що можливо, що ні, що спрацює, що ні — ми не знаємо. Але варіанти пробувати варто", – додав Котелянець.

 

Нагадаємо, 29 травня президент України Петро Порошенко разом з німецьким колегою Франком-Вальтером Штайнмайером закликали звільнити українських політичних в'язнів в Росії, а також в окупованому Криму та на Донбасі.