НОВИНИ

Омбудсмен викликала заступника глави Мін’юсту для пояснень у справі Сенцова та Кольченка

Денісова уже отримала інформацію від МЗС та Мін'юсту щодо проведеної роботи держорганами в рамках Конвенції про передачу засуджених осіб.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова викликала для надання пояснень заступника міністра юстиції України Сергія Петухова в справі незаконно засуджених у Росії українців Олега Сенцова й Олександра Кольченка. Про це у вівторок, 29 травня, повідомляє прес-служба омбудсмена.

 

Як зазначається, Денісова в рамках провадження за фактами порушення прав і свобод Кольченка і Сенцова отримала інформацію від Міністерства закордонних справ України та Міністерства юстиції України щодо проведеної роботи державними органами України в рамках Конвенції про передачу засуджених осіб (1983 рік).

 

"Після отриманої інформації Омбудсмен викликає для надання пояснень 30 травня 2018 року заступника Міністра юстиції України Сергія Петухова. Саме він відповідає за реалізацію Конвенції про передачу засуджених осіб", – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 24 травня Уповноважений Верховної ради з прав людини Людмила Денісова відкрила провадження за фактами порушення прав та свобод незаконно засуджених в Росії українців Олександра Кольченка та Олега Сенцова. Крім того, Денісова надіслала звернення до генерального прокурора Юрія Луценка, міністра юстиції Павла Петренка, міністра закордонних справ Павла Клімкіна та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням до 31 травня поінформувати про вжиті заходи реагування за фактами незаконного позбавлення волі громадян України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.