НОВИНИ

Парламентська асамблея НАТО закликала лідерів Альянсу протистояти політиці РФ

У заяві парламентаріїв також міститься заклик підтримати сподівання Грузії та України на вступ до НАТО.

Парламентська асамблея НАТО закликали лідерів Альянсу протистояти політиці Росії, спрямованій на дестабілізацію в країнах-союзниках і сусідах організації. Про це йдеться в підсумковій заяві весняної сесії ПА НАТО.

 

Водночас парламентарі визнали необхідність "конструктивного діалогу" з Москвою. Крім того, члени ПА НАТО закликали лідерів Альянсу продемонструвати на саміті в липні єдність і надійність організації у протистоянні загрозам, пов'язаним з РФ і тероризмом.

 

"Нічого нового в тому, що є розбіжності. Сила НАТО полягає в тому, щоб впоратися з цими розбіжностями, не послабивши основну відповідальність НАТО. Ми єдині навколо нашого основного завдання захищати один одного", – наголосив генсека НАТО Єнс Столтенберг.

 

У заяві парламентаріїв також міститься заклик надати Боснії і Герцеговині план реформ з підготовки її до членства в НАТО і підтримати сподівання Грузії та України на вступ до Альянсу.

 

Як повідомлялося 25 травня, у Варшаві розпочалася весняна сесія Парламентської асамблеї НАТО, на якій планують розглянути питання безпеки, зокрема гібридні загрози з боку Росії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.